FAIL (the browser should render some flash content, not this).




Archiwum wydarzeń




Wyniki egzaminu próbnego 6,13 luty 2010



POZIOM FIRST CERTIFICATE
READING
Lp. Imię nazwisko wynik
1 Klaudia Townsend 83%
2 Monika Langner 80%
3 Łukasz Turski
Kamil Matusiak
76%
5 Anita Jędrzejczak
Łukasz Słowiński
Filip Piasecki
Katarzyna Gałaj
73%
9 Hubert Nogal 70%
10 Rafał Czyżewski
Borys Lew Starowicz
Maksymilian Przybylski
Michał Tarkowski
Michał Rodkiewicz
67%
15 Mateusz Morawski
Justyna Klemińska
Wojciech Mrugasiewicz
Alicja Cent
63%
19 Amadeusz Grzejszczyk 60%
20 Filip Zaborowski 57%
21 Helena Gawrońska 56%
22 Paulina Adamska
Łukasz Przywarski
53%
24 Igor Urban
Magda Sulwińska
Milena Lebert
50%
27 Paulina Dudkiewicz
Kinga Popa
47%
29 Piotr Źródłowski 46%
30 Angelika Ton
Agata Źródłowska
Robert Garnys
43%
33 Michał Horbaczewski 40%
34 Tomasz Tokarczyk 36%
35 Marta Kaużyńska
Katarzyna Jędraszek
33%
37 Witek Derach
Kamil Jaśkowiak
Jakub Dębski
30%
40 Izabela Talar
Magdalena Urbanek
27%
42 Małgorzata Wyczółkowska
Dominika Jakubiec
23%
44 Szymon Brzękowski 20%
45 Olimpia Wiśniewska
Zuzanna Źródelna
17%
WRITING
Lp. Imię nazwisko wynik
1 Monika Langner 5/4
2 Michał Tarkowski 4/5
3 Milena Lebert
Izabela Talar
Wojciech Mrugasiewicz
Filip Piasecki
Michał Kobryń
4
8 Katarzyna Gałaj
Michał Wójcik
Rafał Czyżewski
Anita Jędrzejczak
Borys Lew Starowicz
4/3
13 Alicja Cent
Hubert Nogal
Witold Derach
Łukasz Słowiński
Amadeusz Grzejszczyk
Mateusz Morawski
Michał Barabaszv Jakub Dębski
Dominika Jakubiec
Justyna Klemińska
Maksymilian Przybylski
Magda Sulwińska
3/4
25 Paulina Dudkiewicz
Katarzyna Jędraszek
Kinga Popa
Angelika Ton
Magda Urbanek
Olimpia Wiśniewska
Małgorzata Wyczółkowska
Filip Zaborowski
Agata Żródłowska
Zuzanna Źródelna
Igor Urban
Paulina Adamska
Klaudia Townsend
Piotr Źródłowski
Marta Wolska
3
40 Tomek Tokarczyk
Kamil Matusiak
Helena Gawrońska
Marta Kaużyńska
3/2
44 Michał Horbaczewski
Szymon Brzękowski
Łukasz Przywarski
Robert Garnys
Kamil Jaśkowiak
2/3
USE OF ENGLISH
Lp. Imię nazwisko wynik
1 Michał Tarkowski 75%
2 Monika Langner 73%
3 Borys Lew Starowicz 66%
4 Hubert Nogal 60%
5 Wojciech Mrugasiewicz 58%
6/7 Michał Horbaczewski
Alicja Cent
57%
8 Maksymilian Przybylski 56%
9/10 Michał Wójcik
Joanna Kadula
55%
11 Justyna Klemińska 54%
12/13/14 Rafał Czyżewski
Łukasz Słowiński
Paulina Dudkiewicz
53%
15/16 Kamil Matusiak
Piotr Źródłowski
52%
17/18 Michał Barabasz
Filip Piasecki
50%
19/20/21 Mateusz Morawski
Katarzyna Gałaj
Michał Rodkiewicz
48%
22 Magda Sulwińska 47%
23 Łukasz Turski 46%
24 Anita Jędrzejczak 45%
25/26/27 Klaudia Townsend
Kinga Popa
Marta Wolska
44%
28/29/30 Tomasz Tokarczyk
Witek Derach
Milena Lebert
42%
31/32/33 Szymon Brzękowski
Jakub Dębski
Michał Kobryń
40%
34 Izabela Talar 38%
35 Katarzyna Jędraszek 37%
36/37 Amadeusz Grzejszczyk
Filip Zaborowski
36%
38/39/40 Magda Urbanek
Dominka Jakubiec
Marta Kaużyńska
34%
41/42 Paulina Adamska
Agata Źródłowska
32%
43 Igor Urban 29%
44 Robert Garnys 28%
45 Angelika Ton 25%
46 Zuzanna Źródelna 24%
47 Łukasz Przywarski 23%
48/49 Kamil Jaśkowiak
Olimpia Wiśniewska
21%
50 Małgorzata Wyczółkowska 20%


Copyright 1992 - 2019 © College Of Languages. All rights reserved