FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Archiwum wydarzeń
PRZERWA ŚWIĄTECZNA, DODATKOWE ZAJĘCIA


SZANOWNI PAŃSTWO

Uprzejmie informujemy, że przerwa świąteczno–noworoczna w naszej szkole trwa od dnia 23 grudnia (poniedziałek) do dnia 1 stycznia (środa).
Ostatnie zajęcia w tym roku odbędą się w sobotę 21 grudnia. Pierwsze zajęcia w Nowym Roku odbędą się dnia 2 stycznia we wtorek zgodnie z planem.

Dla grup egzaminacyjnych zaplanowaliśmy jednak specjalne zajęcia, biorąc pod uwagę, że najbliższe trzy poniedziałki, to jest 23, 30 grudnia oraz 6 stycznia są dniami wolnymi. Nie możemy sobie pozwolić na tak długą przerwę w zajęciach poniedziałkowych.
Tak więc na dzień 23 grudnia na godzinę 15.00 zaplanowaliśmy dodatkową sesję Pre Test z egzaminem próbnym. Sesja potrwa około 2 godzin. Dodatkowo także zaplanowaliśmy sesję próbną w pierwszym tygodniu ferii, w poniedziałek 20 stycznia na godzinę 15.00 do 17.00.
Mamy nadzieję, że te dodatkowe zajęcia zrekompensują czas zajęć, które nie odbędą się w dni wolne od zajęć. W szkole przygotowane są listy na które prosimy wpisywać się na termin dodatkowy zajęć. Każda osoba może wziąć udział w dwóch sesjach, bądź w jednej.


W związku ze zbliżającymi się Świętami oraz Nowym Rokiem
życzymy Państwu spokojnych i szczęśliwych chwil
w tym magicznym czasie.
Życzymy Państwu radości i spokoju, miłości i przyjaźni,
osiągania celów i spełnienia marzeń.


College of languages
16 grudnia 2013


Copyright 1992 - 2023 © College Of Languages. All rights reserved