FAIL (the browser should render some flash content, not this).




Archiwum wydarzeń




Wyniki Sesji Pre Test, luty 2013 - poziom FCE


Lp. Imię nazwisko Use of English
1 Ola Wądołowska 73%
2 Ada Woźniak 66%
3 Ola Pasza 63%
4 Małgosia Micińska 60%
5 Bartek Dylik
Piotr Szymczak
Ania Kawka
58%
6 Wojtek Strzelecki 57%
7 Karolina Rubajczyk
Sandra Gadulka
Eliza Kozłowska
55%
8 Olek Dubla
Adrian Kowalczyk
53%
9 Kamila Łąka 52%
10 Iza Kuch 50%
11 Żaklina Rybińska-Królik 48%
12 Sylwia Skoneczna
Igor Miller
46%
13 Piotr Tomaszewski 42%
14 Nina Lewandowska
Marcin Smolarz
Dominika Kuchciak
40%
15 Beata Jaworska
Maja Ciesielska
36%
16 Bartosz Nowak 35%
17 Justyna Kowierska 35%
18 Bartek Sękowski 30%
19 Paulia Bartłomiejczyk
Tomasz Półrolnik
Krzysztof Gwadera
28%
20 Patrycja Kisiel 26%
21 Maja Sokołowska 23%
22 Maja Szczechowicz
Piotr Cholaś
21%
23 Sławomir Mendel
Natalia Hibner
20%
24 Ania Sumera 16%
25 Gracja Ryznar 11%
Lp. Imię nazwisko Reading
1 Łukasz Chmurzyński
Ada Woźniak
81%
2 Aleksandra Wądołowska 78%
3 Karolina Rubajczyk
Ola Pasza
Bartek Dylik
Eliza Kozłowska
72%
4 Maja Szczechwicz 67%
5 Ania Kawka
Żaklina Rybińska-Królik
Marcin Smolarz
Piotr Szymczak
Nina Lewandowska
66%
6 Kamila Łąka 63%
7 Tomek Półrolnik
Wojtek Strzelecki
61%
8 Andrian Kowalczyk
Maja Ciesielska
58%
9 Dominika Kuchciak
Justyna Kowierska
55%
10 Beata Jaworska
Małgorzata Micińska
Olek Dubla
Paulina Bartłomiejczyk
Igor Miller
53%
11 Piotr Cholaś
Iza Kuch
50%
12 Sandra Gadułka 47%
13 Piotr Tomaszewski
Gracja Ryznar
44%
14 Bartosz Nowak 42%
15 Patrycja Kisieli
Sylwia Skoneczna
39%
16 Krzysztof Gwadera
Bartek Sękowski
36%
17 Sławek Mendel 31%
18 Natalia Hibner 25%
19 Maja Sokołowska 22%
20 Ania Sumera 16%
Lp. Imię nazwisko Writing
1 Ada Woźniak
Ola Wądołowska
Maja Ciesielska
5
2 Eliza Kozłowska
Igor Miller
5/4
3 Ania Kawka
Adrian Kowalczyk
Kamila Łąka
Tomasz Półrolnik
Olek Dubla
Piotr Tomaszewski
Nina Lewandowska
Bartek Dylik
Maja Szczechowicz
4
4 Małgosia Micinska
Łukasz Chmurzyński
Sylwia Skoneczna
4/3
5 Piotr Szymczak 3/4
6 Marcin Smolarz<
Bartek Sękowski
Ania Sumera
Natalia Hibner
Karolina Rubajczyk
Krzysztof Gwadera
Żaklina Rybińska Królik
Piotr Cholaś
Iza Kuch
3
7 Dominika Kuchciak
Beata Jaworska
3/2
8 Sławek Mendel
Justyna Kowierska
2/3
9 Bartosz Nowak
Patrycja Kisiel
Gracja Ryznar
2
10 Sandra Gadułka
Maja Sokołowska
Wojtek Strzelecki
1

Copyright 1992 - 2020 © College Of Languages. All rights reserved