FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Cambridge Young Learners English Tests (CYL)


Cambridge Young Learners English Tests (CYL) to testy z języka angielskiego oceniające umiejętności językowe dzieci w wieku szkolnym. Są dostępne na trzech poziomach zaawansowania: Starters, Movers, Flyers.
Testy CYL przeznaczone są dla dzieci w wieku 7 – 12 lat.


Dlaczego CYL?

  • - Badania pokazują, że dzieci lubią uczyć się do testów YLE a także je zdawać. Wiele zadań egzaminacyjnych polega miedzy innymi na kolorowaniu, rysowaniu czy rozmowie z egzaminatorem, co bardzo zachęca i inspiruje dzieci.

  • - Cambridge Young Learners English Tests wyznaczają międzynarodowe standardy w nauczaniu języka angielskiego w szkołach podstawowych zarówno dla nauczycieli jak i dla uczniów. Wszyscy zdający na całym świecie są egzaminowani według tych samych zasad i dostają takie same certyfikaty Cambridge ESOL.

  • - Każde dziecko, które podchodzi do testu YLE dostaje certyfikat. Z każdej z trzech części testu: słuchania, pisania i czytania oraz mówienia można uzyskać maksymalnie 5 tarcz, razem 15. Wynik pokazuje wyraźnie jakie dziecko robi postępy w nauce języka. Certyfikat jest także motywacją do dalszej pracy nad angielskim.Test CYL składa się z trzech części (tzw. Papers):

  • 1. Czytanie i pisanie (Reading and Writing)
  • 2. Rozumienie ze słuchu (Listening)
  • 3. Mówienie (Speaking)Nasza szkoła zapewnia dodatkowe materiały i testy próbne, które pomogą w przygotowaniu do egzaminu.
Egzamin odbywa się w czerwcu.
Copyright 1992 - 2022 © College Of Languages. All rights reserved