BŁĄD (W tym miejscu powinien znajdowac się element FLASH).
Pracowali z namiJessica Metcalfe and Slade Loutet

  Jessica urodziła się w Hamilton, w Kanadzie w 1979 roku. Do Polski przyjechała ciekawa kraju swoich przodków ze strony mamy. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie British Columbia w Vancouver. Do pracy nauczyciela przygotowywała się w Winfield College, gdzie w 2002 roku uzyskała świadectwo TEFL ( Teacher of English as a Foreign Language). Jessica interesuje się podróżami. Zwiedziła Europę , Meksyk, Stany Zjednoczone i Gwatemalę. Podczas pobytu w Polsce pojechała do Egiptu. Jej pasją jest także hokej. Jest bramkarzem! Podczas pobytu w Polsce wciągnęło ją także gotowanie, które z konieczności stało się przyjemnością.
Motto jakim kieruje się w pracy nauczyciela : bądź cierpliwa i entuzjastyczna, ale jednocześnie nie daj się zdominować przez uczniów!

Slade ma 24 lata. Urodził się w Langley, w Kanadzie. Przyjechał do Polski, aby poznać nową kulturę, nowych ludzi, a także aby się sprawdzić. Slade ukończył w 2002 roku mikrobiologie na uniwersytecie British Columbia w Vancouver. Świadectwo TEFL ( Teacher of English as a Foreign Language) uzyskał w 2002 roku, co pozwoliło mu starać się o pracę nauczyciela języka angielskiego w Polsce. Slade pasjonuje się aktywnym życiem, szczególnie wszystkim co związane jest z wodą. Lubi podróże od czasu kiedy przemierzył Australię 6 lat temu. Jego pasją jest też hokej. W wolnym czasie lubi gry i zabawy logiczne. Jest też fotografem amatorem.
Motto dla nauczyciela : uśmiechaj się!
Copyright 1992 - 2020 © College Of Languages. All rights reserved