BŁĄD (W tym miejscu powinien znajdowac się element FLASH).
Pracowali z nami
Dyrektor metodyczny

  Swoją pasję związaną z językiem angielskim zawdzięczam tylko jednej osobie - Joli Witaszek. To właśnie ona jeszcze w szkole podstawowej, a potem w liceum wprowadzała mnie w tajniki gramatyki i słownictwa języka angielskiego. Dlatego też po ukończeniu szkoły średniej mogłam wybrać tylko jeden kierunek studiów: Filologię Angielską.
Kilka podróży do Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych wzmocniło moje zamiłowanie do języka Szekspira i wtedy zdecydowałam, że w przyszłości chciałabym uczyć tego przedmiotu i ‘zarażać’ nim innych. Kończąc studia na anglistyce w katedrze metodyki rozpoczęłam pracę w College of Languages. Trudno mi dziś uwierzyć, że pracuję tu już tak długo (od 1996!), ale nadal kocham ten zawód i nie potrafię sobie wyobrazić, ze mogłabym robić coś innego. Uczę gramatyki na wielu poziomach: od grupy dzieci siedmioletnich do grup przygotowujących do egzaminów - FCE i CAE w naszym Centrum Egzaminacyjnym.

W wolnym czasie, którego niestety nie mam za dużo, lubię gotować, oglądać filmy, czytać fajne książki i zwiedzać ciekawe miejsca.Copyright 1992 - 2020 © College Of Languages. All rights reserved