FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Egzaminy Cambridge przeprowadzane są przez University of Cambridge, English for Speakers of Other Languages (ESOL).
University of Cambridge ESOL Examinations to instytucja tworząca wiodące egzaminy dla osób uczących się języka angielskiego i nauczycieli tego języka. Cambridge ESOL jest częścią Uniwersytetu Cambridge i należy do Cambridge Assessment Group, największej i najstarszej europejskiej instytucji tworzącej testy i egzaminy.

Co roku ponad 3,5 miliona osób w przeszło 135 krajach zdaje egzaminy Cambridge English. Certyfikaty Cambridge English są uznawane przez ponad 12,500 instytucji na całym świecie, wśród których znajdują się pracodawcy, uczelnie wyższe i instytucje rządowe. W Polsce egzaminy Cambridge English uznają m.in.: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Służba Cywilna, a także wielu pracodawców oraz liczne instytucje edukacyjne.

Profesjonalizm przy przygotowaniu i ocenianiu egzaminów Cambridge English, a także pozytywny wpływ na naukę języków obcych i społeczeństwo są doskonałym świadectwem ich wysokiej jakości. Badania naukowe prowadzone przez zespół Cambridge ESOL stanowią podstawę zaangażowania w ciągłe doskonalenie metodologii tworzenia testów i są gwarancją, że te egzaminy są praktyczne, rzetelne i dokładne.

Więcej informacji o University of Cambridge ESOL Examinations znajduje się na www.CambridgeESOL.plCopyright 1992 - 2021 © College Of Languages. All rights reserved